Kategorie: Wszystkie | Biblioteka | Finanse | Podsumowania | Życie
RSS

Biblioteka

czwartek, 10 października 2013

fot by Matt Katzenberger

Poniżej przedstawiam zestawienie, które miałem napisać już jakiś czas temu, a które z jakichś powodów wiecznie odkładałem. W tym miejscu bardzo chciałbym poprosić moich ewentualnych czytelników o pomoc w aktualizacji tej listy. Generalnie chodzi mi o blogi, które w jakiś sposób dotyczą zmian w życiu i samorozwoju.

OK, no to lecimy, uprzedzam Ameryki nie odkrywam o czym świadczy pierwsza pozycja.

Kominek - mówiłem, że nie odkrywam co? Wiem, każdy tego faceta czyta i nie bez powodów. Nie ma o czym się rozpisywać, znasz - dobrze, nie znasz to wracaj czytać pudelka.

Jak oszczędzać pieniądze - Michał to absolutny ewenement, facet nie tylko rzeczowy i konsekwentny w tym co robi ale też szczery do bólu. I cholernie pozytywny w tym co robi. Na dzień dzisiejszy mój absolutny idol w blogosferze. Polecam również ciekawie rozwijający się podcast.

Subiektywnie o finansach - bardzo konkretny i pomocny w planowaniu chociażby zmiany banku. Fajnie się czyta, czasem można się załamać nad tym ile pułapek finansowych na człowieka czyha. Przymierzam się również do zakupienia książki autora tego bloga.

Kariera Rentiera - gdybym kilka lat temu miał łeb na karku tak jak autor tego bloga moje życie wyglądałoby dziś nieco inaczej finansowo i nie tylko. Man with a plan - tak w skrócie mogę go opisać.

Towar niezgodny z umową - o shopingu, promocjach i reklamacjach. Ciekawie napisana krytyka polskich realiów zakupowych.

PSD blog - z racji mojego zawodu polecam blog grafika o graficzeniu. Niestety nieaktualizowany od sierpnia.

Prywatna Rewolucja - dla odmiany blog pisany przez kobietę, tematyka podobna jak moja czyli zmiany na lepsze i zwycięstwo nad lenistwem.

Pozytywna kuchnia - bo kocham gotować a większość blogów kulinarnych jest zrobiona bez pomysłu. Polecam więc ten ciekawy wyjątek od reguły.

Mr Vintage - czytam ale (jeszcze?) nie stosuję się do rad Michała. Modny nigdy nie byłem i być może nie będę chociaż moja narzeczona ucieszyłaby się bardzo. Póki co traktuję to jako ciekawostkę.

Hm, i to tyle póki co. Skromne zestawienie ale są to blogi, na które zaglądam regularnie przynajmniej raz na dwa dni. Uważam, że treści są ciekawe i co ważne - rozwojowe.

Bardzo proszę o pomoc w uzupełnieniu tej listy. Przypominam, że tematyka musi być chociażby luźno związana z życiem, rozwojem, pomysłem na siebie lub finansami.

Dziękuję z góry za każdy komentarz, zapraszam do pokochania mojego fanpage'a.

  • Kontakt